Úvod > Ponuka >

WIZZ Youth Challenge

WIZZ AIR SPÚŠŤA VÝZVU PRE MLADÝCH

ŠTUDENTI MÔŽ VYHRAŤ NEOBMEDZENÉ CESTOVANIE V SIETI WIZZ AIR NA JEDEN ROK

Wizz Air, najväčšia nízkonákladová letecká spoločnosť v strednej a východnej Európe, dnes oznámila, že spustila prvú WIZZ Youth Challenge – výzvu pre mladých, medzinárodnú súťaž prípadových štúdií pre univerzity a vysokoškolských študentov. Súťaž prináša generácii budúcich manažérov veľkú príležitosť získať profesionálne skúsenosti pri riešení obchodných úloh z reálneho prostredia. Hlavnou výhrou súťaže je neobmedzené cestovanie v sieti WIZZ na jeden rok.

Študenti bakalárskeho a magisterského štúdia na univerzite alebo vysokej škole sa môžu zaregistrovať do súťaže so zameraním na letectvo a marketing do 5. apríla 2017 vyplnením prihlášky na https://wizzair.com/en-gb/wizz-youth-challenge a následne jej odoslaním na wizzyouthchallenge@wizzair.com.

Všetky registrované tímy získajú prípadovú štúdiu ako aj detailné pokyny a doplňujúce materiály 7. apríla 2017, pričom odpoveď musia zaslať najneskôr do 21. apríla 2017. Medzinárodná komisia WIZZ vyberie tímy s najlepšími prípadovými štúdiami a pozve ich na finále naživo organizované v Budapešti 18. mája 2017. Finalisti odprezentujú svoje prípadové štúdie porote WIZZ Youth Challenge, ktorá pozostáva z členov výkonného manažmentu Wizz Air ako aj externých expertov.

Členovia víťazného tímu získajú možnosť jeden rok cestovať v sieti WIZZ, ktorá v súčasnosti ponúka viac ako 500 spojení z 28 základní spájajúc 138 destinácií naprieč 40 krajinami, pričom tímy na druhom a treťom mieste získajú od Wizz Air-u zdarma spiatočné letenky.

Viac informácií o WIZZ Youth Challenge: https://wizzair.com/en-gb/wizz-youth-challenge.

wizz youth challenge.jpg (10. 3. 2017 9:18:59)


Za obsah zodpovedá: Prodekanka pre rozvoj | Dátum aktualizácie: 10. 3. 2017 | Aktualizoval: Administrátor