Úvod > Študent > AIESEC >

Speakuj z gauča

AIESEC v spolupráci s  Univerzitou Mateja Bela prichádza s ponukou ako si zdokonaliť anglický jazyk prostredníctvom neformálneho rozhovoru so zahraničnými native speakermi.

Vzdelávací projekt s názvom Speakuj z gauča ponúka študentom skvelú príležitosť vylepšiť si svoje konverzačné schopnosti v anglickom jazyku. Študenti budú mať možnosť viesť dialógy spolu so speakermi z celého sveta, konkrétne napríklad z Brazílie, Egypta, Mexika, Indie, Moldavska a tu zoznam nekončí. Základnou témou projektu je Cultural diversity. Jednotlivé podujatia sa budú niesť v znamení tém Art, Literature, Cinematography and Music, Student life and traveling a Global Village. Tento projekt sa uskutoční v dátumoch

15.04.2021, 22.04.2021 a 29.04.2021 v čase od 18:00.

Speakuj z gauča sa bude konať online prostredníctvom platformy ZOOM a za prihlásenie na projekt sa platí symbolická cena 9€ (3€ za podujatie). 

Motiváciou pre študentov bude certifikát, ktorý obdržia po absolvovaní všetkých troch podujatí. Ten sa môže hodiť záujemcom o Erasmus+ mobilitu. Konverzácie budú prebiehať v malých skupinách.

Deadline na registráciu 12.04.2021 o 20:00

http://bit.ly/Speakujzgauča-RegistrationForm


Za obsah zodpovedá: Prodekanka pre pedagogickú činnosť | Dátum aktualizácie: 2. 4. 2021 | Aktualizoval: Administrátor