Miquel Lacomba - Intership opportunity

Dobrý deň,
 
chceme Vám, resp. vašim študentom, ponúknuť naše architektonické štúdio www.mlacomba.com, ako vhodné miesto na realizáciu praktickej stáže ako je napri. ERASMUS stáž alebo LEONARDO DA VINCI.
 
Od roku 2003 sme mali možnosť uvítať veľa študentov z oblasti architektúry, no posledné roky sa nám osvedčili aj študenti z ekonomickej oblasti.
Pre Vasích študentov ponúkamé možnosť získať nové skúsenosti z firemného prostredia. Budú nám nápomocní pri administratívnych prípadoch, pomôžu nám so spracovaním e-mailov, môžu využiť svoje znalosti z oblasti marketingu a mnohé ďalšie.
 
Veľa naších zákaziek je zahraničných, a preto sa v našom štúdiu rozpráva výlučne anglickým jazykom, ale španielske jazkové znalosti budú len výhodou.
 

Ak Vás zaujala naša ponuka, neváhajte a odporúčite Vaším študentom možnosť zúčastniť sa stáže v tíme plnom mladých ľudí a s priateľskou atmosférou.

 

Nase architektonicke studio je pristupne celorocne, preto o staz je mozne sa uchadzat kedykolvek, samozrejme ak nie sme plne obsadeni stazistami.  Ale vsetko sa da dohodnut a skoordinovat prostrednictvom e-mailov.
 
Studenti sa musia na staz prihlasit cez studentske programi ako Erasmus / Leonardo atd., pretoze neposkytujeme ziadne financne odmeny.
Pozadujeme minimalne 3-mesacnu staz, no moze byt aj dlhsia, v tomto smere to neobmedzujeme.
 
Ako kontaktnu osobu mozte uviest:
Miquel Lacomba - arquitectura
Nasa kancelaria sa nachadya priamo v meste Palma de Mallorca.
 
Studenti nech posielaju svoje ziadosti a CV v anglickom jazky. Studenti sa vobec nemusia obavat zaciatkov v kancelarii, mame dobry system pomocou ktoreho ich zaucime.
 
Ak mate dalsie otazky, nevahajte a kontaktujte nas.
S pozdravom
 
S pozdravom
Bc. Gabreila Trávniková
ekonomická stážistka
 
Miquel Àngel Lacomba Seguí
arquitecte 
C/Contesti 6, 07014, Palma de Mallorca, Spain
tel.: +34 971 45 80 57 / +34 605 04 29 55
administracio@mlacomba.com
www.mlacomba.com
 

Za obsah zodpovedá: Prodekanka pre medzinárodné vzťahy | Dátum aktualizácie: 19. 8. 2015 | Aktualizoval: Prašovská Jana