Úvod > Fakulta >

Podnikanie férovo a zodpovedne

Myslíte si, že spoločensky zodpovedné podnikanie je iba mýtus? Príďte sa presvedčiť, že podnikať sa dá spoločensky zodpovedne. Pripravili sme pre Vás diskusiu s dvomi významnými odborníkmi, ktorí túto koncepciu berú skutočne vážne.
Ján Lunter je zakladateľ a majiteľ firmy Lunter (predtým AlfaBio), ktorá sa stala najväčším producentom tofu a výrobkov z tofu v strednej Európe. Jeho firma sa v poslednom období stala známou najmä vďaka kauze „Cícerka“. Príďte sa dozvedieť viac o tom, ako sa vyrovnať s veľkým poškodením mena firmy a znovu vybudovať u zákazníkov dôveru.
Michal Kišša, programový manažér Nadácie Pontis, vedie pilier spoločensky zodpovedného podnikania a je výkonným riaditeľom združenia firiem Business Leaders Forum. Praktické skúsenosti s tvorbou stratégií spoločensky zodpovedného podnikania, reportami či auditmi preukázal v spoločnostiach ako sú Slovak Telekom, drogerie-markt, Orange, VÚB banka, Slovnaft či Západoslovenská energetika. Príďte sa inšpirovať zaujímavými osobnosťami. Všetci ste srdečne vítaní.
 
Dátum: 16. 2. 2016
Čas začiatku: 13:50
Čas ukončenia: 15:10
Usporiadateľ: Ekonomická fakulta
Miesto: Ekonmická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici - Aula Rotunda
Odborný gestor: doc. Ing. Vladimír Úradníček, Ph.D.
Hlavný cieľ: Hlavným cieľom prednášky je priblíženie konceptu spoločensky zodpoveného podnikania študentom a širokej verejnosti na príklade úspešnej firmy z Banskej Bystrice.

Kategória: Prednášky
Rokovací jazyk: slovenský
Zhodnotenie:-
Tematické okruhy:-
Ďalšie informácie-
Web: http://www.facebook.com/events/888349131282631/
 
Kontaktná osoba
Meno: Peter Hronček
Titul: Ing.
Organizácia: Centrum rozvoja doktorandov - EF UMB Banská Bystri
E-mail:
peter.hroncek
Telefón: +421/48/446/2177
>> Späť na zoznam všetkých akcií

Za obsah zodpovedá: Prodekan pre rozvoj | Aktualizoval: