Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Úvodné stretnutie novo prijatých študentov do 1. ročníka (Onboarding študentov)

Vitajte na palube!

Pozývame Ťa na sústredenie prvákov, ktoré sa bude konať od 9. do 11. septembra 2024 na Ekonomickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Všetko podstatné o podujatí sa dozvieš na tejto stránke.

Na tejto aktivite získaš všetky potrebné informácie súvisiace so začiatkom štúdia, zoznámiš sa so svojimi spolužiakmi a učiteľmi a staneš sa súčasťou našej univerzitnej rodiny ešte pred vypuknutím semestra!

Registrovať sa na toto podujatie môžeš cez tento formular:

Poplatok za účas na tomto podujatí je vo výške 30 €/osoba. V cene je zahnruté občerstvenie počas konania podujatia, vrátane pitného režímu - voda, káva a čaj. Účasť na podujatí je podmienená úhradou vyššie uvedeného poplatku v predstihu. Deadline na registráciu je do 19. 7. 2024!

• 9. september 2024 - začiatok o 13.00 hod.:
    • privítanie študentov vedením EF UMB a organizátormi,
    • poskytnutie informácií o centrálnych informačných systémoch UMB a študentskom konte UMB,
    • poskytnutie informácií o štúdiu a akademickom informačnom systéme (AiS),
    • prezentácia študentských organizácií pôsobiacich na EF UMB,
    • spoločná večera v centre mesta,
  • 10. september 2024 - začiatok o 9:30 hod.:
    • predstavenie ročnikových vedúcich v jednotlivých študijných programoch,
    • prehliadka priestorov fakulty a areálu fakulty s informáciami o rozmiestnení učební a posluchární,
    • obed
    • spoločenský program v závislosti od počasia - prehliadka mesta so sprievdcom alebo nenáročná turistika na Vartovku spojená s opekaním
    • večer – Ekonómovica v Charlie
  • 11. september 2024 - začiatok o 9:30 hod.:
    • poskytnutie informácií k tvorbe rozvrhu študijným oddelením,
    • prezentáciá knižničných systémov a univerzitnej knižnice,
    • informáciá k možnostiam štúdia v zahraničí v rámci Erasmus+ mobility
    • (predpokladaný) koniec podujatia o 12.00 hod.

V prípade otázok kontaktujte naše marketingové oddelenie na marketingef@umb.sk