Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Dekan Ekonomickej fakulty UMB v Banskej Bystrici Ing. Michal Mešťan PhD. na základe odporúčania prijímacej komisie rozhodol:

PRIJAŤ
na denné a externé inžinierske štúdium v akademickom roku 2024/2025:

a) uchádzačov o štúdium, ktorým bola odpustená prijímacia skúška,

b) uchádzačov o štúdium, ktorí vykonali prijímaciu skúšku a dosiahli 40 a viac bodov.

V Banskej Bystrici, dňa 14. 6. 2024

Výsledky prijímacej skúšky na inžinierske štúdium z 12. júna 2024 a 14. júna 2024

Rozhodnutia o výsledku prijímacieho konania budú zaslané uchádzačom poštou.
Prílohou Rozhodnutia o prijatí na štúdium budú aj informácie súvisiace so zápisom na štúdium.